> <


Teknolojiye Bizimle Ulaşın…
Sistem ve Yazılım çözümleriniz için bizimle çalışabilir, firmanızın en yeni bilişim teknolojilerine ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz…

Bilişim Çözümleri

Bilgisayar, ağ teknolojileri, sunucu sistemleri ve diğer bilgi işlem sistemleri ile ilgili sağladığımız danışmanlık hizmetlerimizi, müşterilerimizin teknolojiden daima maksimum  fayda elde etmeleri için sunuyoruz. Müşterilerimizin teknolojiden daima en ileri seviyede fayda sağlamaları faaliyet gösterdikleri alandan, yani yaptıkları işlerden daha fazla verim almalarına imkan tanımaktadır.

 

BAY.t Entegre

BAY.t Entegre "büyümeyi" ve "daha ileriyi hedefleyen" KOBİ'ler için geliştirilen bir ticari otomasyon yazılımıdır. BAY.t Entegre, Yeni Nesil programlama teknolojisi ve Ticari Yazılımlara getirdiği yeni anlayış ile KOBİ'lere değer katarak, verimliliklerini arttırır. BAY.t Entegre ile KOBİ'ler; işletmelerinde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, istedikleri alternatiflere göre analizlerini yapabilir, zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY.t Entegre'nin tümleşik yapısı sayesinde, veriler sisteme girildiğinde ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik ve hız kazanır.

Sistem Destek

Net Çözüm kurumsal hizmet kalitesi anlayışıyla profesyonel sistem destek ve bilişim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Sistem destek hizmetlerimiz kapsamında sunucu (server), network ve kullanıcı çözümlerimizin yanında bu sistemlere sürekli teknik destek, servis hizmetleri sağlamaktayız. Kurumunuzda iş akışını olumsuz etkileyecek her türlü sorunun önceden analizi, önlemlerin alınması ve olası teknik problemlerin çözümü için, müşterilerimize zaman kazandıran kesintisiz çözüm hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bulut Veri Yedekleme

Sunucu sanallaştırması ile beraber hem ciddi donanım maliyetleri hem de ciddi enerji maliyetlerinde ortadan kalktı. NGN bilişim bünyesindeki Uzman ekibi ile Microsoft HyperV, VmWare, Citrix ve Linux tabanlı sanallaştırma çözümleri ile siz değerli müşterilerimize destek vermektedir. Sanallaştırma ile beraber Storage tarafında EMC, NetApp ve Vblock ( EMC, Cisco, VmWare Ortak ürünü ) ürünü ile düşük bütçeli ve yüksek performanslı sistemler üzerinde Bulut bilişim mimarisi ile sanallaştırma çözümleri sunmaktayız.

e-life advantech elo touchsystems inno-cast inno-pos inno-kiosk