Teknolojiye Bizimle Ulaşın

Anko Bilişim Teknolojileri, 2002 yılından çeşitli sektörlere Bilgi Sistemleri tasarlayan ve kuran, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten bir Bilişim şirketidir.

Vizyon

Anko Bilişim Teknolojileri'in ticari hedefi ise ülke çapında “Yaptığı Reklamla” değil “Bitirdiği İşlerle” tanınan ve çalıştığı firmalara ait kurumsal tüm olası alanlarda yenilikçi çözümler üreten bir firma olmaktır.

Uzman Kalite

Ülkemiz Çeşitli sektörlerinin güncel sorunlarının tümüne gerek kullanılan ileri teknoloji gerek bu sektörlerde uzun tecrübelere sahip uzmanlarımız sayesinde kesin çözümler sunulmaktadır. Uzun süren analizler sonrası bu sektörlerin tüm sorunları tespit edilmiş ve bu sorunlara sistem ve yazılım uzmanların ayrıca bu sektördeki çalışanların ortaya koyduğu çözüm önerilerinin en makul yönlerinin harmanlanmasıyla çok farklı çözüm yaklaşımları geliştirilmiştir.

Kalıcı Çözümler

Ayrıca yazılım kısmında Bay.t Entegre konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla İstanbul ve Türkiye genelinde çeşitli sektörlerin Ticari Yazılım konusundaki tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve kalıcı çözümler sunabilecek bir şirkettir.

 

Teklif Alın

captcha