MARKANIZA DEĞER KATAR

Biz Kimiz?

Her zaman daha iyisi için gayret gösteririz !

Günümüzde tüketicilerin dünyasında yer almak için öncelikle dijitalde yer almak gerekiyor.

Hemen her sektörde birbirinin yerini alabilecek bu kadar çok ürün ve hizmet varke artık tüketiciler markaların değil, markalar tüketicilerin peşinde koşuyor. Modern ve yenilikçi fikirlerimizi dijital dünyanın yarınıyla birleştirerek gerçekçi ve güncel çözümler üretiyoruz.

Yola çıktığımız günden bugüne dek çalıştığımız firmaları “müşteri” olarak değil “iş ortağı olarak görüyor, bu yüzden de hep en iyisi içi çalışıyoruz.

WEB TASARIM & YAZILIM

Web sitesi markanızın dijital dünyadaki yüzüdür. Bu yüzden hem görsel açıdan hem de yazılımsal açıdan sizi en iyi şekilde yansıtmalıdır.

E-TİCARET

Ürünlerinizi Tüm Dünya’ya Satışa Çıkarmak ve Müşterilerinizi Daha Çok Etkilemek İçin Vakit Kaybetmeden Sanal Mağazanızı Oluşturun!

GOOGLE REKLAMLARI

Müşterilerin karşısına arama ağında metin reklamları ve alışveriş reklamlarıyla ürün veya hizmetinizi kolayca tanıtabilirsiniz.

YENİDEN PAZARLAMA

Remarketing sitenize bir kere gelmiş kullanıcıları etiketleyerek, daha sonra Google Reklam Ağı ortağı sitelerinde reklamınızı göstermenize olanak tanır.

Grafik Tasarım

Bir markanın dijital ve sosyal alandaki duruşunu, vizyonunu belirleyen en temel özelliklerden biri kullandığı tasarımlardır. Logo, kartvizit, katalog vb. tasarımsal ekipmanlar her zaman trendi takip etmelidir.

UX / UI TASARIM

Dijital dünyanın hayatımızın merkezi haline gelmesi, zorunlu ve keyfi işlerin birçoğunun internet üzerinden halledilmeye başlanması ile birlikte yeni birçok kelime de lugatımıza dahil oldu.

MOBİL UYGULAMA

AJANS DMA olarak sizlere özel istenilen içerikte özgün ve anlaşılır mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

GÖRÜNTÜLÜ REKLAMLAR

Görüntülü Reklam kampanyamızı anahtar kelime girerek, hedef kitle belirterek, yerleşim alanı belirterek, Konu hedefleyerek oluşturabiliriz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya markalar için bulunmaz bir Pazar haline geldi.Hedef kitlelerine en rahat, en hızlı şekilde ulaşarak, satış oranlarında ciddi bir ivme kazanabilirsiniz.

SEO OPTİMİZASYON

Türkçe anlamıyla Arama Motoru Optimizasyonu demektir. SEO web sitelerinin arama motorları tarafından kolay bulunabilir olması için yapılan çalışmalardır.

Teklif Alın

captcha