Sunucu Çözümleri

Hangi sunucuyu satın almalıyım?


İşletmenizin iş sürekliliğini sağlayan uygulamaların doğru konumlandırılmış bir sunucu üzerinde çalışması çok önemlidir. Performans analizleri neticesinde ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda, işletmeniz için en uygun sunucu çözümleri belirlenebilir. Ancak gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarınız da mutlaka hesaba katılmalıdır. Kolay yönetilebilen, genişleyebilir bir yapı sayesinde yatırımlarınızın tam karşılığı alabilirsiniz. Aksi takdirde değişiklik gerektiren bir durum ile karşılaştığınızda yüksek maliyetli yatırımlar yapmanız gerekebilir.

Doğru çözümler için en önemli nokta ihtiyaç analizinin doğru olarak yapılması ve fiyat/performans anlamında en doğru ürünlerin belirlenmesidir. Bellcom Bilgisayar, Hp, Ibm, Dell, Snc gibi büyük markaların çözüm ortağıdır. Uzman kadrosu ve sektörel tecrübesi ile size her seviyesinden sunucu çözümleri sunabilmektedir.

Sunucum nasıl kurulacak?


  • Öncelikle yetkili ve sertifikalı personellerimiz tarafından kurulumları yapılır.
  • Sunucu işletim sistemleri, güvenlik yazılımları ve antivirüs yazılımları kurulumları tamamlanır.
  • Intel tabanlı sunucuların farklı platformlar ile entegrasyonu sağlanır.
  • Sunucu üzerinde yük ve yetki paylaşımı, güvenlik ve kullanıcı profilleri yapılandırılır.
  • Sunucu güvenliği için müşteri adresinde 7 gün ve 24 saat esasına göre hizmet sağlanır.

Neler Kurulabilir?


Sunucu kurulumlarımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır. Firmanın kendi bünyesinde bir sunucusunun olması ve bu sunucu üzerinde çeşitli uygulamaların kullanılması tamamen kendine bir çok avantaj sağlamaktadır. Sunucu üzerindeki bu avantajlı uygulamaları şöyle sıralayabiliriz. Bu uygulamalar tek bir sunucu üzerine kurulacağı gibi birden fazla sunucuya da farklı uygulamalar kurulabilir.

Web Server


Mail Server


DataBase ServerDomain Controller


File Sharing


Proxy ServerFTP server


CA Server


Sanal Server


Teklif Alın

captcha